چگونه یک وبینار راحت و بدون دغدغه برگزار کنیم

امروزه با توجه به شرایطی که بوجود آمده همه افرادی که می خواهند کسب و کارشان رو معرفی کنند و به درآمد برسند دچار یک سردرگمی شدیدی شده اند که اصلا برای شروع  باید از  کجا شروع کنند و برای این کار از چه کسی یا موسسه ای مشاوره بگیرند.

خوب مسلما یکی از بهترین روش های معرفی خدمات و محصولات خارج از شبکه های اجتماعی و فضای مجازی، استفاده از سیستم های جلسات آنلاین می باشد و افراد و سازمان ها و یا حتی شرکت ها می توانند تمام مواردی که جهت تبلیغ محصول و یا ارائه خدمات می باشد را در جلسه آنلاین خود بیان کنند. این روش یکی از بهترین روش ها برای توسعه کسب و کار و شغل افراد می باشد. حال ما بررسی دقیق تری در این پست برای شما ارائه خواهیم داد.

ابتدا افرادی که قصد برگزاری وبینار را دارند باید توجه داشته باشند که در ایران 3 سایت تخصصی وجود دارد در آن حوزه برگزاری وبینار فعالیت می کنند که مجوعه کارینوتک جز یکی از این 3 سایت به شمار می رود.

کاربران باید در نظر داشته باشند برگزاری وبینار لزوما رسیدن به کسب درآمد سریع نیست زیرا شما باید یک پروسه چند مدتی را طی کنید تا مخاطبان به شما اطمینان پیدا کنند تا منجر به شرکت در دوره یا خرید محصول شما شود. پس شما باید وبینارهای متعددی را برای معرفی محصول یا حوزه تخصصی خود برگزار کنید.

دسترسی کاربران برای خرید بلیت وبینار شما بسیار مهم است که سایت برگزاری وبینار کارینوتک این امکان را برای شما تا حد بسیار زیادی آسان کرده است و مشتری پس از ورود به سایت و دیدن پوستر شما و خواندن مطالبی وبینارتان خرید خود را با3 کلیک انجام میدهد تا بتواند در دوره شما شرکت کند.

شما ابتدا باید دوره های رایگان برگزار کنید تا مشتریان جذب دوره شما بشوند و سپس وبینارهایتان را پولی کنید، این امر باعث میشه هم شما تجربه کافی در برگزاری وبیناررا کسب کنید هم اطمینان مشتریانتان را جلب کنید.

تخفیف ویژه ما برای شما اشتراک رایگان جهت برگزاری وبینار می باشد و هیچگونه هزینه ای را در زمینه برگزاری از شما دریافت نخواهد شد. فقط کافیست شما وبینار خود را در پنل شخصی خود ثبت کنید تا در زمان تعریف شده اتاق شما باز شود و وبینارتان را برگزار کنید.

باید توجه داشته باشید که انتخاب پلتفرم برگزاری وبینار بسیار اهمیت دارد زیرا شما برای نمایش تخصص و محصولات خود نیاز به یک سیستم پایدار و بدون قطعی و امکانات مورد نیاز آن وبینار را دارید و این امر باعث حس اطمینان و سطح کیفیت شما می شود زیرا اگر قطع و وصلی در زمان برگزاری وبینارتان بوجود آید هم مطالب شما به درستی به مخاطبانتان انتقال پیدا نخواهد کرد و دیگر آن افراد شما را دنبال نخواهند کرد، پس برای جلوگیری از موضوع کارینوتک برای شما پلتفرم های مختلفی را دسترستان قرار داده است که بر حسب تعداد و نوع نیاز شما قابل انتخاب می باشد تا بتوانید بهترین سرویس و خدمات را به مخاطبانتان بدهید.

بخش تبلیغات بسیار مهم است و اغلب افراد از این موضوع اجتناب می کنند. این تصور بسیار اشتباه است زیرا شما برای جذب مخاطب باید هزینه ای را پرداخت کنید که می تواند بصورت گذاشتن کاور یا پوستر شما در دسته بندی وبینارهای ویژه سایت ما باشد و یا قرار دادن عکس یا پوستر شما در شبکه های مجازی و حتی تبلیغ در سایت های دیگر می باشد و این امر بسته به خود شما است که بخواهید چه تعداد افرادی در دوره شما شرکت کنند.

کارینوتک این خدمات تبلیغاتی را برای شما بصورت رایگان انجام می دهد و نیاز به نگرانی شما در بحث هزینه پرداختی و روش انجام آن کار نمی باشد.

کارینوتک می تونه یک انتخاب خوب برای رشد کسب و کار شما و به درآمد رسیدن شما  باشه.

ما رو به دوستتان خود معرفی کنید و همین الان به جمع خانواده کارینوتک بپیوندید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *